Koszyk jest pusty
Masz pytania?

info@topcosmetics.pl

22 853 45 55

660 220 929

Czynne Pn-Pt

9:00-17:00

Newsletter

ACNE TREATMENT

Krok 1: Preparat zluszczajacy

acne1.jpgInnowacyjny preparat zluszczajacy o dzialaniu rozjasniajacym na bazie wyciagu z lisci macznicy lekarskiej i szczawiu, kwasu askorbinowego i kojowego przeciwdziala nadmiernej produkcji melaniny i spowalnia dzialanie tyrozynazy. Redukuje plamy posloneczne, piegi i wyrównuje pigmentacje skóry. Wchodzacy w jego sklad przeciwutleniacz chroni skóre przed glikacja, zapobiega uszkodzeniu wlókien kolagenowych, wzmacnia ochrone DNA i funkcje komórek.

Krok 2: Aktywator komórkowy

acne2.jpgSprzyja regeneracji skóry, dzieki aktywacji sygnalów komórkowych, która z wiekiem ulega stopniowemu oslabieniu. Zawarty w nim peptyd zluszczajacy oslabia wzajemne laczenie komórek naskórka, powodujac zluszczanie komórek skóry i stworzenie efektu naturalnego, bezpiecznego peelingu.

Krok 3: Peeling odmladzajacy

acne3.jpgPreparat na bazie retinolu zluszcza martwe warstwy naskórka, stymuluje powstanie nowych wlókien kolagenowych, równoczesnie odmladzajac skóre. Zmniejsza widocznosc istniejacych zmarszczek , zapobiega pojawieniu sie nowych. Nawilza skóre, zwieksza jej elastycznosc, poprawia koloryt skóry i rozjasnia blizny potradzikowe.

Krok 4: Srodek rozjasniajacy

acne4.jpgSkladniki tego preparatu to peptyd biomimetyczny i naturalne skladniki rozjasniajace , spowalniajace aktywnosc tyrozynazy, która odpowiada za proces melanogenezy w skórze, rozjasniaja pigmentacje, powoduje, ze plamy posloneczne, starcze, piegi i rumien zmniejszaja sie.

Krok 5: Peeling glikolowy do tradzikowej skóry

acne5.jpgPeeling jest zalecany w leczeniu tradziku mlodzienczego i do ogólnej poprawy problemów skóry. Jego podstawe stanowi 30% kwas glikolowy i opatenntowany peptyd antybakteryjny. Heksanol dipeptyd przyspiesza procesy zluszczania obumarlych komórek naskórka, dzieki czemu mocznik ulatwia przenikanie substancji aktywnych w glab skóry.

Krok 6: Peeling o wzmocnionym działaniu do skóry tłustej

acne6.jpgPeeling o wzmocnionym dzialaniu do skóry tlustej ze zmianami tradzikowymi tj. krosty, grudki. Skutecznie zwalcza bakterie tradziku mlodzienczego, sprzyja zluszczaniu naskórka, wykazuje dzialanie rozjasniajace i wyrównuje koloryt skóry.