Koszyk jest pusty
Masz pytania?

info@topcosmetics.pl

22 853 45 55

660 220 929

Czynne Pn-Pt

9:00-17:00

Newsletter

BASIC TREATMENT

Krok 1: Preparat zluszczajacy

Innowacyjny preparat zluszczajacy o dzialaniu rozjasniajacym na bazie wyciagu z lisci macznicy lekarskiej i szczawiu, kwasu askorbinowego i kojowego przeciwdziala nadmiernej produkcji melaniny i spowalnia dzialanie tyrozynazy. Redukuje plamy posloneczne, piegi i wyrównuje pigmentacje skóry. Wchodzacy w jego sklad przeciwutleniacz chroni skóre przed glikacja, zapobiega uszkodzeniu wlókien kolagenowych, wzmacnia ochrone DNA i funkcje komórek.

 

 basic50_step1[1].jpg

Krok 2: Aktywator komórkowy

Sprzyja regeneracji skóry, dzieki aktywacji sygnalów komórkowych, która z wiekiem ulega stopniowemu oslabieniu. Zawarty w nim peptyd zluszczajacy oslabia wzajemne laczenie komórek naskórka, powodujac zluszczanie komórek skóry i stworzenie efektu naturalnego, bezpiecznego peelingu.
basic2.jpg

Krok 3: Peeling odmladzajacy

Preparat na bazie retinolu zluszcza martwe warstwy naskórka, stymuluje powstanie nowych wlókien kolagenowych, równoczesnie odmladzajac skóre. Zmniejsza widocznosc istniejacych zmarszczek , zapobiega pojawieniu sie nowych. Nawilza skóre, zwieksza jej elastycznosc, poprawia koloryt skóry i rozjasnia blizny potradzikowe.
basic3.jpg

Krok 4: Srodek rozjasniajacy

Skladniki tego preparatu to peptyd biomimetyczny i naturalne skladniki rozjasniajace , spowalniajace aktywnosc tyrozynazy, która odpowiada za proces melanogenezy w skórze, rozjasniaja pigmentacje, powoduje, ze plamy posloneczne, starcze, piegi i rumien zmniejszaja sie.
basic4.jpg