Moje konto Moje konto
Filtr produktów
  • Producent
Koszyk jest pusty
Masz pytania?

info@topcosmetics.pl

22 853 45 55

660 220 929

Czynne Pn-Pt

11:00-19:00

Naturelize – naturalna terapia przeciwzmarszczkowa

katalog_naturelize2.jpg

Wypełniacze Naturelize zapewniają duży wachlarz możliwości terapeutycznych, które dostarczają bardzo skutecznych rezultatów po zabiegach, są naturalne oraz łatwe w użyciu - na pewno docenią to Twoi pacjenci!

Produkty Naturelize pozwalają na niezwykle delikatne zabiegi estetyczne oraz długo utrzymujący się efekt. Aby upewnić się, że nasze produkty zawsze wywiązują się z tej obietnicy, produkty firmy Naturelize są produkowane zgodnie z najbardziej rygorystycznymi wymogami:

  • najnowsza technologia produkcji dla potrzeb naturalnego piękna
  • wyprodukowane w Niemczech 
  • gwarancja optymalnych rezultatów leczenia
  • innowacyjne produkty spełniające indywidualne wymagania pacjentów

Wszystkie wypełniacze Naturelize z kwasem hialuronowym są produkowane z kwasu hialuronowego o wysokiej czystości, bez zawartości białek produkowanych podczas fermentacji, są wolne od endotoksyn i nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego.

Nasze produkty są zgodne z normami CE oraz GMP i spełniają najb ardziej rygorystyczne niemieckie i międzynarodowe wymagania rynkowe dotyczące jakości produktów.

 

 

Naturelize „inline soft” jest miękkim wypełniaczem z kwasem hialuronowym, który został stworzony z myślą o niewielkich fałdach. W pełni uwodniony żel posiada wspaniałe właściwości podczas zastosowania. Po delikatnej iniekcji, rozprowadza się równomiernie w obrębie tkanki i tworzy świeży, młody wygląd, zachowując naturalny wizerunek.

 

Naturelize „maxface soft” należy do najnowszej generacji wypełniaczy, zawierających w pełni uwodnione cząsteczki. Ponieważ są one dobrze tolerowane biologicznie oraz posiadają miękką, w pełni uwodnioną strukturę, są nietrudne we wstrzykiwaniu oraz napotykają minimalny opór.

 

Naturelize pearl to żel z kwasem hialuronowym wygładza drobne zmarszczki i jest używany w celu odmładzania dużych powierzchni skóry.  Jest  monofazowym wypełniaczem, nie-usieciowanym kwasem hialuronowym w postaci żelu, używanym również do mezoterapii.

 

 Technologia produktu „Core-in-shell” pozwala na długotrwały efekt zwiększenia objętości utrzymujący się do 18 miesięcy w porównaniu do preparatu o tej samej ilości materiału.  Restore jest silnym, dwufazowym wypełniaczem używanym w celu powiększe nia objętości twarzy.

 

 

 

Do pobrania