Koszyk jest pusty
Masz pytania?

info@topcosmetics.pl

22 853 45 55

660 220 929

Czynne Pn-Pt

9:00-17:00

Newsletter

Produkty do domowego użytku

Cell Activator. Aktywator komórkowy.

00home_activator.jpgAktywator komórkowy, który sprzyja regeneracji skóry dzięki aktywacji sygnałów komórkowych, co poprawia komunikację komórkową, która z wiekiem ulega stopniowemu osłabieniu. Peptyd złuszczający osłabia połączenia komórek naskórka

Stosowanie:

Preparat wmasować na oczyszczoną skórę twarzy.

 

Hiperpigmentation Corrector. Korektor rozjaśniający przebarwienia.

01tube_hyperpigment.jpgKrem korygujący dla skóry z hiperpigmentacją, plamami starczymi, uszkodzeniami posłonecznymi i ostudami. Skutecznie rozjaśnia skórę, wyrównuje jej koloryt.

Stosowanie:

Nanieść równomierną warstwę preparatu na skórę twarzy. Na fragmenty z przebarwieniami nanieść dodatkową warstwę kremu. Unikać kontaktu z oczami. Krem należy aplikować na noc. Na początku proponujemy stosować dwa razy w tygodniu, a następnie doprowadzać do stosowania raz na dzień. 

 

Cell Regenerator for eyes and lips.

02tube_eyesnlips.jpgAktywator krem regenerujący dla skóry okolic oczu i ust, usuwający suchość, wygładza zmarszczki i koryguje drobne zmarszczki wokół oczu.

Stosowanie:

Na początku zalecamy aplikować krem raz w tygodniu. Należy obserwować reakcję skóry na krem. Jeżeli używamy krem na dzień , zalecane jest nałożenie na niego ochronnego kremu Peelosophy Protective Cover.

Pieczenie jest normalną reakcją skóry, świadczącą o rozpoczęciu procesu regeneracji.

 

Cell Regenerator. Regenerator komórkowy.

03tube_cellregener.jpgPreparat poprawia przenikanie substancji aktywnych i procesu rozjaśniania skóry. Unikana kompozycja składników tj. kwasy omega 3 i omega 6, ceramidy, tokoferol poprawiają strukturę skóry i zmniejszają zmarszczki mimiczne.

Stosowanie:

Nanieść preparat cienką warstwą i poczekać do całkowitego wchłonięcia. Unikać kontaktu preparatu z oczami.  Jeżeli preparat jest stosowany na dzień należy nałożyć na niego krem ochronny Peelosophy Protective Cover.

Cell Rejuvenator. Krem odmładzający.

04tube_cellrejuv.jpgKrem ma działanie przeciwstarzeniowe. Skutecznie poprawia teksturę, koloryt i nawilżenie skóry.

Stosowanie:

Nanieść cienką warstwę kremu, poczekać do całkowitego wchłonięcia. Należy unikać kontaktu preparatu z oczami. Jeżeli preparat  używany jest na dzień, należy nałożyć na niego krem ochronny Peelosophy Protective Cover. 

 

Protective Cover. Krem ochronny.

05peel_cover.jpgKrem o działaniu ochronnym, zalecany jest do stosowania po peelingach. Zmniejsza podrażnienia, stany zapalne i odczucie "ściągnięcia" skóry. Dodatkowo nawilża skórę  i chroni przed negatywnym działaniem promieni UV.

Stosowanie:

Nanieść krem na skórę, wklepując.

 

Complexion Repair. Krem poprawiający koloryt skóry.

06tube_complexion.jpgKrem regenerujący, zawiera kwas salicylowy, witaminę A i peptydy złuszczające. Jest stosowany w celu delikatnego złuszczenia i rozjaśnienia skóry.

Stosowanie:

Nanieść cienką warstwę kremu. Wykonać masaż do całkowitego wchłonięcia preparatu. Unikać kontaktu z oczami. Można stosować również na dekolt i zewnętrzne strony dłoni.

 

Skin Refiner. Krem pielęgnacyjny do skóry tlustej i problematycznej.

07tube_skinrefiner.jpgPreparat jest przeznaczony do pielęgnacji skóry tłustej i problematycznej. Podstawę preparatu stanowi kwas salicylowy, witamina A i peptydy złuszczające, które zapewniają złuszczanie, regenerację i zapobiega pojawieniu  się nowych wykwitów.

Stosowanie:

Nanieść cienką warstwę preparatu. Wmasować aż do całkowitego wchłonięcia się kremu.

Jeżeli wystąpi uczulenie, należy preparat stosować tylko na miejsca ze zmianami. Zalecamy używać preparatu na noc.