Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Masz pytania?

info@topcosmetics.pl

22 853 45 55

500 760 040

Czynne Pn-Pt

09:00-17:00

Christina - profesjonalne kosmetyki z Izraela

Illustrious

 line_page_banner_1024x1024_(2).jpg

Bardzo skuteczna linia rozjaśniająca do korekcji przebarwień, opracowana w celu przywrócenia skórze młodzieńczego blasku.

Wish

wish.png

Linia Wish to innowacyjna seria produktów mających na celu spowolnienie procesu starzenia się skóry poprzez zwiększenie efektywności naturalnych mechanizmów anti-aging

Unstress

unstress.png

Unstress jest unikalnym zabiegiem, który zapobiega i zmniejsza podrażnienia i wypryski skóry. Ta linia jest oparta na klinicznie sprawdzonych bioaktywnych składnikach.

Silk

silk.png

SILK to linia której głównym celem jest stworzenie natychmiastowego efektu liftingu. Preparaty serii wyrównują teksturę skory, wygładzają zmarszczki, nawilżają i odżywiają skórę, pozostawiając ją gładką i miękką.

Rose de Mer

rose_de_mer.png

ROSE DE MER to naturalny peeling, który został opracowany na bazie unikalnych ziół, alg i koralowców.peeling ROSE DE MER daje doskonałe rezultaty w różnych problemach skóry i jest alternatywą dla peelingów chemicznych.

Forever Young

forever_young.png

Zabieg Forever Young skutecznie zapobiega i opóźnia procesy starzenia się skóry, chroniąc ją na poziomie komórkowym. Linia profesjonalnych preparatów zapewnia długotrwałe rezultaty w odmładzaniu skóry, przywracając jej młody i świeży wygląd.

Comodex

comodex.png

Zabieg Comodex został stworzony dla skóry tłustej i problematycznej, to głębokie oczyszczanie ujść gruczołów łojowych i wyrównanie kolorytu skóry.

BioPhyto

 biophyto.jpg

BioPhyto to linia przeznaczona dla skóry wrażliwej, podrażnionej, naczyniowej z objawami trądziku różowatego, łojotokowego zapalenia, dla kobiet i mężczyzn...

Inne produkty

complementary_products.png

BioPhyto to linia przeznaczona dla skóry wrażliwej, podrażnionej z objawami trądziku różowatego, łojotokowego zapalenia skóry, dla kobiet i mżczyzn w każdym wieku.