Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Masz pytania?

info@topcosmetics.pl

22 853 45 55

500 760 040

Czynne Pn-Pt

09:00-17:00

Koncepcja naukowa

100% naturalny i bezpieczny peeling.

Bezpieczny i naukowo sprawdzany ROSE DE MER peeling osiąga świetne wyniki na równi z najbardziej inwazyjnymi zabiegami chemicznymi, bez ryzyka poparzeń chemicznych.

Mikrourazy - klucz do bezpiecznego zabiegu.

Peeling ROSE DE MER bezpiecznie i skutecznie wywołuje złuszczenie. Uszkodzenia na ciele przechodzą przez szereg etapów zwanych ciepłem, bólem i zaczerwieniem w celu stymulowania gojenia. ROSE DE MER sztucznie produkuje te sygnaŁy poprzez skierowanie mikrourazów do wszystkich warstw skóry. Ten sztuczny sygnał pobudza organizm do zwiększenia przepływu krwi do powierzchni, naprawy macierzy kolagenu i regeneracji uszkodzonych komórek.

Zabiegi profesjonalne

ROSE DE MER naturalnie złuszcza skórę od wewnątrz. Koral, krzemiany i wielkocząsteczkowe białka, sól morska i wapń z komórek, które dostarczają minerałów i składników odżywczych. Mocny masaż stymuluje przepływ krwi i nadaje  intensywne uczucie ciepła. Dostarczenie ciepła, krew i tlen w połączeniu z kombinacją antyoksydantów naturalnie regeneruje włókna kolagenu i elastyny.

Preparaty po peelingu, do domowego stosowania

ROSE DE MER produkty do domowego stosowania są ważnym punktem w pielęgnacji skóry łuszczącej się. Kompleks składników aktywnych zawartych w kosmetykach wzmacnia, przyspiesza złuszczenie i zapobiega niepotrzebnym problemom. Kontynuuje suszenie i złuszczanie procesu podczas gdy chroniąc narażoną skórę przed zewnętrznym uszkodzeniem i łagodząc podrażnienie. Skutkiem jest nowa odświeżona skóra z zauważalnż poprawą w teksturze skóry, tonem i równomiernym kolorytem.

Kluczowe skladniki aktywne

  • Koral - Specjalnie zbierane, są suszone i zamrażane, w celu zachowania ich długotrwałych właściwości bez użycia konserwantów.
  • Ekstrakt z winogron i zielonej herbaty - Innowacyjne połączenie ekstraktów bogatych w naturalne przeciwutleniacze, które przywracają skórze koloryt i elastyczność.
  • Mikronizowana gąbka - Średniej grubości kawałki gąbki, które delikatnie złuszczają zewnętrzną warstwę skóry.
  • Ekstrakt z wodorostów - Bogaty w składniki aktywne, który ułatwia i przyspiesza wnikanie substancji aktywnych w głąb skóry.
  • Maslo Shea - Naturalny składnik poprawia elastyczność skóry i zmniejsza powstawanie zmarszczek.